0532 154 67 00
Dağlı Transport Logo
HAKKIMIZDA

Dağlı Transport uzun yılardan bu yana nakliyat ve lojistik hizmeti vermekte olup,karayolu taşıma alanlarında tüm ithalat, ihracat ve transit yüklemelerinde, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve geniş acente ağı ile en hızlı, güvenilir ve kaliteli servisi, uygun maliyetler ile siz değerli müşterilerimize sunmayı hedeflemiştir. Firmamız yıllardan bu yana nakliye sektöründeki faaliyetlerini sürdürmüştür.

Firmamız, yönetiminde profesyonel yaklaşım ve ilkeli çalışma prensibiyle kendi alanında lider konuma gelen Dağlı Transport geleceğe istikrarlı adımlarla ilerlemektir.Firmamız C2 Yetki belgesine ve tır karnesine sahip olarak Tüm Türkiye genelinden çıkış yapmak suretiyle Orta Asya ülkelerine taşımacılık yapmaktadır.

Dağlı Transport her biri kendi konusunda uzmanlaşmış elit ve dinamik kadrosu, dünyanın dört bir yanına yayılmış yerleşik acente ağı ile çağın gerektirdiği iletişim, ulaşım imkanları ve çağdaş iş anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik gereksinimleri sağlamaktadır.

Vizyonuna bağlı olarak misyonunu sürekli gelişme ve kaliteli servis ile müşteri memnuniyetine dayandırmış olan firmamızı, siz değerli müşterilerimizin sadece lojistik hizmeti veren bir firma olarak değil,aynı zamanda güvenilir bir iş ortağı olarak görmektedir.

Yalansız aldatmacasız dürüst bir nakliyeciliği müşterilerimize tattırmak
Zamanında , doğru , hatasız ve eksiksiz bilgi aktarımını gerçekleştirmek
Kriz ortamlarında müşterilerimize en uzun ödeme vadelerini sunarak sıkıntıların ortaklaşa atlatılmasını sağlamak.
Copyright Dağlı Transport 2012 Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Vizyonumuz | Resim Galerisi | İletişim
web tasarım nakliyeilani.com tarafından yapılmıştır